siyah pantolon

Siyah Kot Kombini İçin Bazı Tavsiyeler

Siyah kot kadın ya da erkek fark etmeksizin birçok kişinin dolabında bulunan olmazsa olmaz parçalardan bir tanesidir. Özellikle spor bir kombin yapmak istediğiniz anlarda farklı bir havayı yakalamak için siyah kot tercihi yapabilirsiniz.

siyah jean

siyah jean

Peki siyah kot pantolonu ne ile kombine edebiliriz? İşte bu yazımızda siz değerli okuyucular için siyah kot kombini hakkında bazı tavsiyeleri paylaşmak istedik. Eğer isterseniz size verdiğimiz bu önerilerden faydalanabilirsiniz.

Dolapların Vazgeçilmezi Siyah Kot

Hem spor hem klasik bir tarzı yakalamak isterseniz size tavsiyemiz siyah kot ile beyaz renkli şifon bir gömlek olacak. Eğer isterseniz pastel tonlarda bir blazer ceket ile tamamlayıp ofis stili yakalayabilirsiniz. Ayakkabı olarak da topuklu bir bot kullanabilirsiniz. Ayrıca siyah ile morun uyumunu da söylemeden geçmemek gerekir. Siyah kot üzerine mor salaş bir bluz kullanabilirsiniz.

siyah pantolon

siyah pantolon

Eğer daha salaş ve sokak tarzı yakalamak istiyorsanız siyah bir kot üzerine bol ve dökümlü beyaz bir tişört seçebilirsiniz. Üzerine de deri bir ceket alırsanız gayet hoş bir stil yakalamış olursunuz. Havaların yavaş yavaş ısındığını göz önüne alırsak artık kalın askılı bluz tercih edebilirsiniz. Siyah kotunuz üzerine sarı renkte kalın aslı basic bir bluz kullanmanızı da tavsiye edebiliriz. Bir de sırt çantası ile kombin tamamlanır. Son olarak akşam bir kutlama ya da davet varsa bu kot üzerine göbeği açık beyaz ya da siyah bir büstiyer kullanabilirsiniz.

7

Yanıt Yok

Cevap Yazın