püskül

Püskül Kullanarak Yaz Stilinizi Zenginleştirmenin Yolları

Yaza hâkim olan esneklik ve rahatlık idealleri mevsim gardırobunuza da uygulanabilir. Büyük boy güneş şapkası ve güneş gözlüğü yanı sıra, pırıl pırıl püsküller, sıcak hava koşullarına mükemmel bir görünüm kazandırır. Püskülleri seviyorsanız, en sevdiğiniz parçalara püskül ekleyerek siz de yaz stilinizi daha keyifli yaşayabilirsiniz.

  1. Renkli Püskül Küpeler

Püsküller, tüm renkleri, dokuları ve uzunlukları gelir, bu nedenle, seçenekler neredeyse sınırsızdır. En sevdiğiniz rengi, tercih ettiğiniz uzunluğu seçin ve bunları klasik bir küpe kancası şeklindeki kulak tellerine ekleyin.

püskül

püskül

  1. Mini Püsküllü Zincir Kolye

En iyi şeylerden bazıları en küçük detaylarda gizlidir. Bu noktada minyatür püsküllü minik aksesuarlar küçük olabilir, ancak gündüz veya gece yaz stilinize uymak için hafif dokunuşlar sunar.

  1. Püskürtme Boyalı Püsküllü Aksesuarlar

Püsküller süslenmiş birkaç aksesuarınız zaten var, ancak yeni bir güncellenmiş görünüme mi ihtiyacınız var? Sadece bir kutu gümüş (veya herhangi bir renk) sprey boya ile hasır şapkalarınıza ya da sandaletlerinize biraz daha parlaklık katabilirsiniz.

püskül modası

püskül modası

  1. Püsküllü Boncuklu Çantalar

Kendi püskülü boncuklu çantanızı hazırlanmanın iki kat daha eğlenceli olacağı garanti edilir. Sade hasır, kumaş çantalarınıza mevsimlik parlak tonları ile birkaç püskül ve boncuk ilavesi yaz saati aksesuarlarınıza yeni bir tema kazandırır.

  1. Püsküllü Gömlekler

Birkaç el yapımı ya da hazır temin edebileceğiniz püskül ekleyerek düz üst yüzeyleri birkaç saniyede bambaşka bir stile yükseltebilirsiniz. Şimdi, sıcak günler öncesinde hazırlanmış en şık dokulu gömlek ya da t-shirt sahibi olmak için ihtiyacınız olan sadece yaratıcılığınız…

 

5

Yanıt Yok

Cevap Yazın