Telefon Ekran Resmi Nasıl Değişir?

Telefon Ekran Resmi Nasıl Değişir?

Telefon ekran resmi değişikliği oldukça kolaydır. Telefon ekran resmi nasıl değişir alanında telefonun galeri kısmı ve ayarlar kısmı burada devreye girer. Öncelikle galeride hangi resim seçilecek ise o resmin üzerine tıklanır. Sağ üst köşede bir üç nokta alanı yer alır. Bu alan galerinin ayarlar alanıdır. Buradan resim üzerinde nasıl bir değişiklik yapılacak ise o tercih edilir. Yani bu ayarlar kısmında telefon resmi değişikliği işlemi de yapılır. Bunun için o alana tıklanır. Alana tıklandıktan sonra telefon için ekran resmini değiştir alanına tıklayarak değiştirebilirsiniz. Değiştirme işlemi anlık ve hızlı olacak şekilde yapılır.

Telefon Ekran Resmi Değişikliği

Telefonlar için ekran resmi değişikliği hızlı ve pratik bir alt yapı ile anında yapılır. Telefon ekran resmi değişikliği alanında tek yapılması gereken şey galeri ve ayarlar kısmının seçilmesidir. Bu alanda gerekli seçim işlemi yapıldıktan sonra anında ve hızlı olacak şekilde değişiklik gerçekleşir. Resmin değiştirilmesi için öncelikle galeride gerekli resmin üzerine tıklama yapılır. Bu tıklama işleminden sonra ayarlar alanından resim seçilip bu alanda değiştirme işlemine geçilir. Değiştirme işlemi yapıldıktan sonra ise telefon resmi anında değişmiş olacaktır. Yani resim anında telefonun ana ekranına yüklenir. Ana ekrana yükleme işlem anlık yapılır. Üstelik bu işlem her telefon için geçerlidir. Yani her telefon için uygulanabilir.

Telefon Ekran Resmini Değiştirme

Telefon üzerinden ekran resmi değişikliği işlemi her telefon üzerinden yapılabilir. Telefon ekran resmi değiştirme alanında ayarlar genelde her telefon için aynı olacak bir donanıma sahiptir. Bu alanda her telefon markası ve işleyiş biçimi aynı alt yapıya sahiptir. Yani her telefon için aynı işlem yapılır. Ekran resmi değişikliği için sadece resmin seçilmesi ve hemen ayarlar kısmına geçilmesi gerekir. Ayarlar kısmına geçiş işlemi de yapıldıktan hemen sonra artık resmin yüklenmiş olacaktır. Bu alanda istediğiniz resmi seçip anında ana ekran resmi yapabilirsiniz. Ekran resmi çok pratik bir işleme sahiptir. Telefon ekran resmi nasıl değişir sorusuna da bu şekilde yanıt verilmiştir.

8

Yanıt Yok

Cevap Yazın