tül tişört

Sezonun Gözdesi Tül Giysiler

Moda denen kavramı istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. İster endüstrinin ayrılmaz bir parçası olarak, ister yaşamınızın olmazsa olmaz unsurlarından birisi olarak. Yoksa siz modayı an be an takip edenlerden misiniz? Modaya uygun giyinmeden sokağa adım bile atmayanlardan.

O zaman bu sezon da nelerin moda olduğunu biliyorsunuz ve çok söze gerek yok ama bu sezon tüller çok moda, hani bilmeyen veya şu ana kadar duymayanlara söylemiş olalım.

tül elbise

tül elbise

Tül denilince geçmiş yıllarda ilk akla gelen kavram her ne kadar perdeler, dekorasyon ürünleri olsa da bu sezon her tür giyside tüller karşımıza çıkıyor. Hatta inanması zor ama tütü etekler artık sadece balerinlerin gösteride giydikleri giysi olmaktan öteye geçip, günlük yaşamımızın da bir parçası haline geliyor. Üstelik sadece çocuklar için her dem genç kalanlar için.

Nasıl Kombinlemeli?

Tül giysiler aslında kabul etmek gerekir ki, giyimi son derece özen isteyen giysiler ve doğru kombinlemek gerekiyor.

Bu sezon hemen her yerde karşımıza transparan giysiler çıktığı göz önüne alınır ise tüller bu iki modayı da bir giysiden birleştirmek isteyenler için ideal.

Eğer tül bir giysi giyecek iseniz yaşınız ve vücut tipiniz ne olursa olsun, baştan aşağı tüle bürünmemelisiniz.

tül tişört

tül tişört

Tül ile giyilecek giysiler de oldukça önemli. Tül kumaş olarak naif bir materyal olduğundan üstüne ya da altına giyilen giysilerdeki materyallerde aynı naiflikte olmalı.

Tül detaylı bir abiye elbise giyiliyor ise takı kullanımında minimal olunmalı. Ve eğer günlük yaşamda giyilecek ise olabildiğine babet tarzı ayakkabılar ile giysi kombinlenmeli.

9

Yanıt Yok

Cevap Yazın