takım elbise modası

Erkekte Takım Elbise Modası

Erkekler kadınlar kadar elbise konusunda seçici olmasalar da konu takım elbise olunca oldukça ayrıntıcı olurlar. Yaz döneminde takım elbise giymek kişiyi son derece zorlasa da özel davetler için yeni alınacak takım elbiselerin kumaşları hafif olmalıdır. Ağırlıklı olarak siyah ve lacivert takım elbiselerin vazgeçilmez renkleri olsa da yaz döneminde beyaz ve gök mavi renkleri yaz döneminde en çok tercih edilen takım elbise türleri olmuştur.

takım elbise

takım elbise

Piyasada birçok erkek giyim markasının satışa sunduğu takım elbiseler vardır.  Tek düğmeli elbiseler sportif takım elbise, iki düğmeliler ise klasik takım elbiselerdir. Erkeklerin giysi alırken dikkat etmesi gereke husus almak istedikleri elbiseleri taşıyabilmesidir.

Elbise Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Elbise konusunda kesin olan bir şey var ki her insan her elbiseyi taşıyamaz. Bundan kaynaklı olarak elbise konusunda seçici davranmak, model kavramını modaya göre ayarlamak gerekir. Elbise alırken dikkat edilmesi gereken kavramlardan birisi de elbiseyi mevsimine göre giymektir.  Polyester türü kumaş barındıran elbiselere kullanım olarak kısa ömürlüdür ancak ütü konusunda da yün katkılı elbiselere oranla daha düzgün durur.

takım elbise modası

takım elbise modası

Yaz dönemlerinde evlenecek damat adaylarının giyim konusunda da tercih ettiği renk beyazdır. Kravat yerine papyon tercih edilir. Takım elbise konusunda en popüler elbise türlerini görmek için internet üzerinden araştırma yapılabilir.  Takım elbiselerin olmazsa olmazı olan rugan ayakkabı da mutlak olarak beğenilen ayakkabı modelidir.

11

Yanıt Yok

Cevap Yazın