romantik gelinlik modelleri

Romantik Gelinlik Modelleri

Bu yaz evlenmeye karar verenlerdenseniz, hayatınızın en özel gününde giyeceğiniz gelinlik için şimdiden telaş içerisine girmişsinizdir. Kadınların ne giyeceğinin belli olduğu en rahat gün olarak lanse edilse de düğünlerde telaş asla eksik olmaz. Ancak gelinlik modeline karar verildiğinde biraz olsun hafiflemiş olur.

romantik gelinlik

romantik gelinlik

Son dönemde moda olan gelinliklerde öne çıkan tarz, romantik gelinlik modelleri oluyor. Kol ağızları İspanyol kesim olarak gelen, yoğun dantel işlemeli ve kabarık olmayan bu gelinlikler, birçok genç kızın hayallerini süslemeye başladı. Özellikle yaşam tarzınıza uygun bir gelinlik giyme konusunda kararlıysanız, romantik gelinlik modellerini görmenizde yarar var.

Romantik Gelinler için Aksesuar Önerileri

Romantik bir gelin olmayı hayal ediyorsanız, o şık ve zarif gelinliğinizi tamamlayacak olan ayakkabıların mutlaka kısa topuklu olması gerekir. Platform topuklar bu model gelinlikler için yapay bir seçim olacaktır. Mutlaka ucu kapalı, maksimum 7 cm topuklu ve sade bir ayakkabı seçiminde bulunmayı denemelisiniz.

romantik gelinlik modelleri

romantik gelinlik modelleri

Saç aksesuarı olarak ise çiçek detayları iyi bir seçim olabilir. Yeşil yaprakların fazlalıkta olduğu, doğal çiçeklere yer verilen taç ya da topuz tokaları harika bir uyum yaratır. El buketinizi de aynı şekilde tasarlattığınızda kuğu gibi zarif bir gelin olmanız kaçınılmaz olacaktır.

Romantik gelinlerin romantik damatlarını da unutmamak gerek. Aksesuarlarda kullanılan çiçeklerden damadın yakası için de bir aksesuar yapılabilir. Denenmesini şiddetle tavsiye ediyoruz.

7

Yanıt Yok

Cevap Yazın