tunik

Tunik Modelleri

Tunik modelleri tesettür bayanlar için vazgeçilmez kıyafetlerden biridir. Milyonlarca bayanların tercihleri arasına girmeyi başardı. Bin bir çeşit ve renk modelleriyle ayrı bir hava katan tunikler, estik görünümüyle de kendini hayran bırakıyor. İnce tiril tiril olması da yaz aylarında rahat ve kullanışlı kılıyor. Kış aylarında ise kalın tunik olarak sizlerle buluşuyor. Tarzını seven bayanlar için ideal bir kıyafettir. Tunikleri giydiğiniz zaman içinde rahatlığı göreceksiniz.

İstediğiniz şekilde ve istediğiniz tarzlarda kombin yapabiliyorsunuz. Birçok tunikler takım olarak da piyasaya sunuluyor. Bazen pantolonla bazen de etekle beraber giyiliyor. Piyasada birbirinden farklı modeller olduğu için sizin tarzınızı yansıtacak kombinler de bulunuyor.

Eğer modern bir görünüme sahip olmak istiyorsanız mutlaka gardırobunuzda en az 5 adet tuniğiniz olması gerekir. Bundan dolayı vakit kaybetmeden şık tuniklerinizi alın. Tunikler diğer elbiselere göre pahalı kombinler değildir. Her bütçenize uygun tunikler bulmanız mümkün. Çok rahat eşarbınızla da kombin yapabilirsiniz.

tunik

Tunik Modelleri Nelerdir?

Tunik modelleri tesettürlü ya da tesettürsüz kadınların en çok tercih ettiği modellerden biridir. Ravetin çok olmasından dolayı klasik kıyafetlerin arasında yerini aldı. Daha fazla tarzını yansıtmak isteyen hanımların tunik modellerinden biri olan fileli tunikler tarzınızı yansıtabileceğiniz kıyafetlerden biridir. Hem şekliyle hem de rengiyle adeta gözleri kamaştıran bir elmas gibi parlayacaksınız. File kısmı tuniğin yakalarında yer alıyor.

Ayrıca spor yapmayı tercih eden bayanlar içinde çok rahat uyum sağlayabileceğiniz kıyafettir. Daha rahat olmasını isteyen bayanların tercih edebileceği model ise gömlek tuniklerdir. Pantolon üstüne çok rahat kombin yapabilirsiniz. Konforlu bir yaşam sürmenizi sağlayan gölek tunikler birbirinden farklı desenlerle tarzınızı yaratabiliyorsunuz. Kış aylarında hem soğuktan koruyan hem de şıklığınızı değiştirmeyen tuniklerde bulunur.

Kalın kumaşlardan yapıldığı için karlı ya da soğuk havalarda giyebilirsiniz. Sadeliği seven bayanlar içinde tunik modelleri yalnız bırakmadı. Sweet tarzlı tunikler sizin istediğinize en iyi cevap veren tarzlardan biridir. Ayrıca tunik modelleri içersinde cepli tuniklerde mevcuttur. Spor yaparken cep telefonunuzu ya da kişisel eşyanızı koyabilirsiniz. Salaş takılmayı seven hanımlar içinde sallaş modeller mevcuttur.

Tunik alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Kadınlar için güzellik ön plandadır. Durum böyle olunca tarzını yanıtsan kıyafetleri daha çok tercih ediyorlar. Hem rahat olması hem de şık olması kıyafetlerde en önemli tercihlerden biridir. Tunik alacağınız zaman boyunuza göre almalısınız. Tunikler yeterince bol olduğundan kilo problemi yaşamayacaksınız.

Boyu uzun olan hanılar XL ya da XXL almaları tercih edilir. Spor yapmayı seven hanımlar ise tercihi gömlek tuniklerden yana olsun. Pantolonla çok şık kombinler yapabilirsiniz. Kış aylarında ise boğazlı tunikleri tercih ediniz. Kot giymeyi daha çok seviyorsanız mutlaka kot tunikleri tercih edin size en yakışan tür o olacaktır. Eğer siz de bu şık tuniklerden birini almak isterseniz https://www.allday.com.tr/tuniklinkine tıklayarak ürüne sahip olabilirsiniz.

17

Yanıt Yok

Cevap Yazın