göz çevresi

Göz Çevresi Kırışıklıklarını Yok Eden Doğal Serumlar

Göz çevresi ince deriye sahiptir ve hassastır. Yaş ilerledikçe göz çevresinde kırışıklıklar da görülmeye başlar. Genler, çevre faktörü ve yanlış kremlerin kullanılması da göz çevresi kırışıklıklarını artırır. Göz çevresi için doğal serumlardan yararlanarak, kırışıklıklarınızı yok edebilir ve göz çevrenizi nemlendirebilirsiniz.

göz

göz

Göz Çevresi Kırışıklıklarını Gideren Mucizevi Serumlar

5 ampul E vitamini ve 50ml Argan ya da doğal zeytinyağını karıştırın ve göz çevrenize uygulayın. Bu karışımı geceleri düzenli olarak uygulayın. Zeytinyağı ve argan yağı göz çevresini nemlendirir ve kırışıklıkları yok eder. Karışımı küçük bir cam şişenin içine koyun ve buzdolabında saklayın.

Göz çevresindeki koyu halkaları yok etmek için kahve serumuundan faydalanabilirsiniz. 1 tatlı kaşığı Türk Kahvesi, 2 vitamin E kapsül, 6 çay kaşığı badem yağını karıştırın ve temiz bir cam kase içinde karıştırın. 2 dakika bekletin. Göz çevresi doğal serumunndan 1 çorba kaşığı alın ve 20 dakika buzdolabında bekletin. dondurucuda beklettiğiniz karışımı daha sonra alın ve göz çevresinde bekletin.

göz çevresi

göz çevresi

Göz çevresi serumlarının yapımı kolay olduğu için düzenli kullanılması önerilir. Karışımları gece uyguladığınız zaman daha iyi sonuç alırsınız. E vitamin kapsülü cildi ve göz çevresini besler. Kapsülü göz çevresini uygularken, cildinize de sürmeyi unutmayın. Kırışıklıkların diğer bir nedeni ise C vitamini eksikliğidir. Düzenli C vitamini alırsanız, cildiniz parlar ve göz çevresi kırışıklıklarınız azalır.

9

Yanıt Yok

Cevap Yazın