saç modeli

Saç Düzleştirici ile Saçınızda Sahil Dalgaları Yapmanın Kolay Yolları

Sahil tarzı dalgalar, evrensel kırmızı halı yıldızları ve gündelik güzellik severler tarafından hayranlık uyandırıcı bir saç stilidir. Bu gevşek kıvırcıkları elde etmek biraz zor olabilir. İşte bu yüzden, bu 3 güzel öneriyi çok basit hale getirdik. Hepsi 10 dakika veya daha kısa sürüyor. Sadece saç düzleştiricinizin tamamen doğal görünen yumuşak dalgalara sahip olmanızı sağlamak için yatay olarak zemine değil aşağı doğru baktığından emin olun.

saç modeli

saç modeli

Uzun Saçlar 10 Dakikada Muhteşem

Plaj dalgaları stilinin temel özelliklerinden biri, saçlarını yarıdan aşağıda bir düzleştirici ile kıvırmaktır ve mükemmel bir yöntemdir. Bu şekilde saçları bir atkuyruğu içine topladığınızda sadece bağlanmış bölümü kıvrık kalır. Toplam süre, saçınızın miktarına bağlı olarak değişir; ancak bunu 10 dakika veya daha kısa bir sürede yapabilirsiniz.

Kısa Saçlar 5 Dakika da Havalı

Dikkat çekici gelse de, daha kısa saçlarda plaj dalgalarını elde etmek, daha uzun saçlardan daha hileli olabilir. Bu çok kolay plaj dalgaları önerisini takip etmek kolaydır ve haftanın her günü için mükemmel bir seçenektir. Saçın yarısından itibaren spiral şekilde saç düzleştiriciniz ile dikey şekilde uygulayın.

saç yapmak

saç yapmak

Düz Demir ve Büküm ile 2 Dakika

Dikkatle ütülenmiş iki uzun büküm, hiçbir şeye hazır olmayan bir stil kazandırır. Saçlarınızı tutamlar halinde kıvırın ve kızdırdığınız düzleştiricinizle ütüleyin. Ardından isterseniz sabitleyici bir saç köpüğü veya saç spreyi kullanabilirsiniz.

5

Yanıt Yok

Cevap Yazın