mecidiyeköy gelinbaşı

Gelin Başı Modelleri Neye Göre Seçilmelidir?

Düğün gecesi geldiği zaman makyajınız, gelinliğiniz ve saçınızın birbiriyle bir bütün olarak durabilmesi son derece önemlidir. Pek çok farklı kuaför salonu tarafından uygulanan farklı modeller Mecidiyeköy gelin başı salonları tarafından da uygulanır. Ancak iyi bir gelin başı modeli seçmeden önce güvenilir ve profesyonel bir kuaför salonu bulmanız gerekir.

Gelin başı modelinizi seçerken ilk etapta dikkat etmeniz gereken detay, düğününüzü nerede yapacağınızdır. Açık hava veya düğün salonlarına göre farklı gelin başı modelleri seçmeniz daha doğru bir tercih olacaktır.

mecidiyeköy gelinbaşı

mecidiyeköy gelinbaşı

Topuz Gelin Başı Modelini Kimler Tercih Edebilir?

Topuz gelin başı olarak adlandırılan saç modeli son yıllarda gelinler arasında çok fazla tercih edilmektedir. Yüz tipi, gelinliğin yaka tasarımı ve düğün mekanına göre seçebileceğiniz farklı topuz gelin başı modelleri mevcuttur. Topuz gelin başı modelini herkes kendi stiline uygun şekilde yaptırabilir.

Gevşek, sıkı, örgü, dağınık ya da balerin topuz modelleri arasından stilinize uygun olanını seçmek için Mecidiyeköy gelin başı salonlarından da destek alabilirsiniz. Bu alanda uzman olan kişiler size doğru yönlendirmeyi yaparak yüz hatlarınız, düğün konseptiniz ve gelinliğiniz ile uyumlu topuzları uygulayabilir.

Mekana Göre Gelin Başı Modeli Seçimi

Tarihi bir mekanda ya da otel gibi bir yerde düğün yapacaksanız daha gösterişli bir topuz modeli seçebilirsiniz. Kır düğünlerinde ise, genellikle daha salaş topuz modelleri tercih edilebilir. Saç aksesuarlarını da kuaförünüz ile birlikte karar vererek kullanabilirsiniz.

Mecidiyeköy’de gelin başı ile ilgili hizmet alabileceğiniz Mehmet Tatlı Kuaför’ün resmi sitesi olan https://www.mehmettatlimecidiyekoy.com/b/mecidiyekoy-gelin-basi adresini ziyaret ederek en yeni gelin başı modellerine göz atabilir ve kararınızı verdikten sonra Mehmet Tatlı Kuaför ile iletişime geçebilirsiniz.

9

Yanıt Yok

Cevap Yazın