mini elbise

Siyah Mini Elbise Kombinleri Nasıl Olmalıdır?

Siyah rengi asaleti temsil edebileceği gibi çekiciliği, otoriteyi, gücü de temsil edebilir. Rengin yapabileceği bu çeşitli imajlar elbise kesiminin gücünü de ortaya koyuyor. Dar kesimli bir mini elbise sarı olduğunda parti havasına kolayca bürünebilecekken, siyah olduğunda resmi bir görünüme kavuşabilir. Dolayısıyla öncelikle kombinde ki star parça olan siyah mini elbisenin amaca uygun olduğuna emin olunması gerekir.

mini elbise

mini elbise

Gündelik giyime uygun olduğu düşünülen siyah mini elbise çeşitleri sıklıkla hafif bol bir kesime sahip olur. Bahar aylarında üzerine açık renkli hırka tercih edilebilir. Akşam yemeği gibi şıklık gerektiren siyah elbiselerde altına stiletto tarzında feminen bir ayakkabı ya da daha vamp hava katılmasına yardımcı olacak kalın topuklu botlar kombin için ideal olur.

Siyah Elbise Kombinlerinde En Sık Yapılan Hatalar

Elbisenin modeli gidilmesi tasarlanan yer hakkında net fikirler verdiği için siyah elbise kombinlerindeki en rastlanılan hata genellikle eğreti bir duruş oluşturulmasıdır. Arkadaşlarla şehir merkezinde yemek yenip, gezilecek bir günde dar ve vücut hatlarını oldukça belli eden elbise ne ile kombinlenirse kombinlensin aşırıya kaçmak olacaktır.

siyah mini elbise

siyah mini elbise

Dolayısıyla gardırobunuzda elbise çeşitliliğiniz azsa ne giymek istediğinize iyi karar vermeniz gerekir. Neredeyse her siyah elbise uzun çizmelerle şık bir görünüm yakalamaya müsaittir ancak çizmenin dokusunun ve rengin uyumunu yakalayacak aksesuarlar kullanılmalıdır. Gündelik bir siyah elbiseyi bile şık bir akşam yemeği kıyafetine böylelikle çevirebilmek mümkündür.

6

Yanıt Yok

Cevap Yazın