süet etek modası

Süet Etek Nasıl Giyilir?

70’lerin moda trendi, bohem tarzın ve sokak stilinin yansıması süet etekler günümüzde de etkisini hissettirmeye devam ediyor. Eskiyi, yeni ile harmanlayıp, birçok farklı kombin ile tarz yaratmanıza imkan sağlıyor. Çoğu kişinin modası geçmesine rağmen kullanmaktan vazgeçemediği süet etekler birçok farklı kombin ile hala sokağı stilize etmeyi sağlıyor.

süet etek

süet etek

Süet Etek Şıklığı

Düz süet eteğinizi bir blazer ceket ile tamamlayıp ofis stili oluşturabilir veya breton bir üst ile sokak modasına uyum sağlayabilirsiniz. Deri veya kot ceket ile tamamladığınız püsküllü ya da önden düğmeli modeller de şıklığınıza şıklık katacak. Püsküllü parçalar daha gösterişli olduğundan dolayı bunları kombinlerken daha dikkatli olunmalı ve sadelikle birleştirerek kombinlemelisiniz. Ve tabi ki eteğinizin içine koyarak kullandığınız kazaklar süet etek modasının vazgeçilmezleri arasında.

süet etek modası

süet etek modası

Değişik renkleriyle karşımıza çıkan süet etekler, zıt renklerin uyumunu yakalamanız da kolaylık sağlıyor. Örneğin, hardal renkli bir eteği mavi bir gömlek ile tamamlayabilirsiniz.

Ayakkabı seçiminde süet etek ile birlikte hem spor hem de şık bir uyum yakalayabilirsiniz. Beyaz bir Converse seçimi ile ya da bir stiletto ile daha hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Kullandığınız aksesuarlar kombinin bütünlenmesinde önem taşır. Her şeyi bir arada kullanarak değil, sade ve ihtişamı, spor ve klasiği birbiri ile dengelemek daha önemlidir. Böylece stilinizi doğru kullanmış ve kombininizi doğru yapmış olursunuz.

7

Yanıt Yok

Cevap Yazın