erkek modası

Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Herkes farklı vücut tipine sahip.Peki vücut yapısına göre kıyafet giyilebilir mi? Bu sorunun cevabı evet. Herkesin vücut yapısına göre giyinmesi gereklidir. Doğru giyinirseniz kısa boyluyken daha uzun, kilolu iken daha zayıf, veyahut da uzun boylu iken daha ideal boylarda görünebilmeniz mümkün.  Bu hususta önemli olan doğru kıyafet seçimleri yapmak ve doğru kombinlemektir.

erkek giyim

erkek giyim

Erkekler İçin Vücut Yapısına Göre Giyim Önerileri

Hep kadın giyimine dair konuşuyoruz. Peki ya erkekler? Erkek giyimi konusunda bazı püf noktaları bir ortamda özellikleri ilgisini çekebilmek istiyorsanız şık olmak için uğraşıyor sanırım nasıl giyineceğini çok iyi bilmeniz gerekir. Kombinleme işlemi kadın giyiminde ne kadar önemli ise erkeklerde de o kadar önemlidir.

Eğer kilolu bir erkekseniz mutlaka sade giyim öneririz. Renk kargaşasından uzak durmalısınız.Ve yine sizlere koyu, düz renkler kullanmanızı tavsiye edebiliriz. Günlük giyiminizde polo yaka tişörtler kullanabilirsiniz.

erkek modası

erkek modası

Kısa boylu bir erkekler için tavsiyemiz iseV yaka gömlek olacak. Ayrıcakısaysanız ceket boyları çok uzun olmamasına dikkat etmelisiniz.  Renklerde alt ve üst parça tonlarının birbirine yakın ve uyumlu olmasını öneririz.

Uzun boylu bir erkek iseniz dikey çizgili gömlek ve tişörtlerden uzak durmalısınız.Son olarak zayıf bir erkek iseniz vücudumuzu saran  dar olan kıyafetlerden yana tercih yapmayın. Vatkalı spor kıyafetlerinden yana kullanabilirsiniz.

Kıscası bu temel noktalara dikkat ettiğiniz takdirde hoş giyim sağlamış olursunuz.

10

Yanıt Yok

Cevap Yazın