cam orta sehpa

Orta Sehpa Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Bir evde dekoratif olarak kullanılan araçlardan bir tanesi de oradan sefadır ihtiyaç duyulan ürünlerden bir tanesi olan sehpa birçok farklı modele sahip. Peki evinizde sehpa satın alırken nelere dikkat etmemiz gerekiyor? İşte bu yazımızda evlerinin en vazgeçilmez ürünlerinden bir eşyalarından bir tanesi olan orta sehpa satın alırken dikkat edilmesi gereken temel hususlara değindik. Mutlaka okuyun.

orta sehpa modelleri

orta sehpa modelleri

Orta Sehpa Seçiminde Ölçütler

Orta sehpa satın almaya karar verdiyseniz ilk göz önüne almamız gereken husus evinizin koltukların yüksekliği olan olmalı. Bu yüksekliği uygun modeller tercih etmeye özen göstermelisiniz. Daha çok kare ve dikdörtgen şeklindeki modeller tercih edilir. Çünkü mobilya takımlarına en çok uyum sağlayan şekiller bunlardır.

cam orta sehpa

cam orta sehpa

Eğer modern bir görünüm sağlamak istiyorsanız ve odada daha geniş görünmesini tercih ediyorsunuz. Yuvarlak olanları da seçebilirsiniz ama kesinlikle uzunluğu iyi ayarlamaya özen gösterin. Sehpanın uzunluğunun yarısı kadar olmalıdır. Eğer küçük odanız için satın alacaksınız cam sehpa tercih etmenizi tavsiye etmeyiz. Ahşap sehpa dayanıklı olur ve daha az çizilir unutmayın.

9

Yanıt Yok

Cevap Yazın