kutahya-cicekcinet

İlk Buluşmada Hangi Çiçek Verilir?

İlk buluşmada çiçek vermek zarif ve anlamlı bir davranıştır. Sevdiğiniz kişiyi evinden alacaksanız kapısını çiçeklerle çalmanız iyi bir başlangıçtır. Kütahya Çiçekçi özel aranjmanlarından birini seçerek ilk buluşmanızı daha özel hale getirebilirsiniz. Klasik çiçeklerden yanaysanız kırmızı ya da beyaz gül buketlerini seçebilirsiniz. Güzel kokulu lilyum ve masumluğun simgesi papatya demetini de verebilirsiniz.

İlk Buluşmada Tercih Edilecek Çiçekler Hangileridir?

Çiçek seçerken mevsimi uygunsa lale, nergis ya da frezya da ilk buluşmada alınabilir. Kütahya Çiçekçi özel çiçek demetleri ile ilk buluşmanızın anlamı her zaman anlamlı olur. Alışılmışın dışında özel aranjmanlardan tasarlanan çiçek buketlerini de seçebilir ve ilk buluşmanızın hafızalarda her zaman kalmasını sağlayabilirsiniz.

kutahya-cicekcinet

İlk Buluşmada Verilecek Çiçeğin Önemi

İlk buluşma amacıyla gidilen yerlere orkide götürmek şık ve zarif bir davranış olur. Orkide çiçeğinin kokusu hoş olduğu gibi görünümü de etkileyicidir. Dışarda buluşacaksanız gül ya da papatya tercih edebilirsiniz. Aile ortamında ilk buluşmayı tercih edenler ise özel aranjmanlardan hazırlanan saksı çiçeklerini ya da cam vazo içinde hazırlanan özel konseptleri seçebilir.

İlk buluşma önemli olacağı için seçeceğiniz çiçeğin canlı olmasına dikkat etmeli ve özel olarak hazırlanmasına önem vermelisiniz. Karşınızdaki kişiye ne derece önem verdiğinizi gösterir ve seçtiğiniz çiçek ile her zaman hatıralarda önemli bir yer bırakmanıza yardımcı olur. Gideceğiniz ortama uygun çiçek buketi tercih ederek karşınızdaki kişiye kendisini özel hissettirebilirsiniz.

14

Yanıt Yok

Cevap Yazın