yüksek bel pantolon

Belinizin Daha İnce Görünmesini Sağlayacak 6 İpucu

İnce belli olmak her kadın için estetik bir farktır. Bazılarımız doğuştan şanslı olabilir, ancak hepimizin imajı için uygulayabileceği basit yöntemler kendimizi daha iyi hissettirebilir. İşte o 6 birkaç ipucu:

kemerli elbise

kemerli elbise

  1. Kemerli Bir Ceket

Basen bölgenizin görünümünü küçültmek için bel kısmından kemer ile bağlanan bir ceket veya trençkot tercih edebilirsiniz. Bu stili doğru uyarlamak için beldeki kemerin, bel çizginize tam denk geldiğine emin olmalısınız.

  1. Kruvaze Elbise

1970’lerin popüler elbiseleri günümüzde kült klasik parçalar arasında yerlerini aldı. Hem kumaş hem de estetik açıdan büyük değişim gösteren günümüz stilinde şık, belinizi ince gösteren ve V yakalı kruvaze bir elbise vücudunuzda harikalar yaratabilir.

  1. Sadece Bir Kemer Yeter

Harika bir kum saati vücut görünümüne ulaşmak için yapabileceğiniz en kolay şey, bir kemerden yardım almak olacaktır. Jean pantolon üzerine vücudunuzun orta bölümünü belirginleştiren kalın bir kemerle bluzunuzu eşleştirdiğinizde muhteşem bir uyum sağlayacaktır.

yüksek bel pantolon

yüksek bel pantolon

  1. Bol Paça Pantolon

Pantolon tercihinizde paça kısmının bol olması, bel bölgenizle orantı oluşturarak daha ince görünmenizi sağlar. Yüksek belli pantolon modelleri tercih etmek, belinizin en dar olduğu bölgeyi daha çok belirginleştirecektir.

  1. Dikey Çizgiler

Yatay çizgili parçaların aksine dikey çizgiler sizi olduğunuzdan daha ince gösterir. İnce dikey çizgilere sahip, çok bol olmayan bir bluz veya tişörtle daha uzun, zarif ve hayal ettiğiniz görünüme sahip olabilirsiniz.

  1. Yüksek Bele Sahip Olan Her Şey

Yüksek belli pantolonlar, etekler, etek pantolonlar bel ve bacak bölgeniz arasında kesintisiz bir geçiş yapmanızı sağlar. Göbek deliğinizin tam üstünde biten bu parçalar, üst vücudunuzun en ince olduğu kısmı yani belinizi vurgular.

11

Yanıt Yok

Cevap Yazın