aşk

Aşık Olunca Yapılan Yanlış Davranışlar

Aşk, güzel ancak bir o kadar da tehlikeli duygulardan bir tanesi. Çünkü insan birine aşık olduğu zaman hayatı tam anlamıyla ciddi bir şekilde değişim gösteriyor. Bu değişimin sonrasında ise bilerek ya da bilmeyerek birbirinden farklı hatalar yapıyor. Lakin ilişki sona erdiği zaman yapılmış olan hatalar tokat gibi insanın yüzüne çarpıyor. Küçük görünen fakat oldukça etkili sonuçlara sahip hataları yapmamak içinse dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmakta.

dövme yaptırmak

dövme yaptırmak

Vücuda Sevilen Kişi İçin Dövme Yaptırmak

Aşkın karşı tarafa ispatlanması adına herhangi bir işarete gereksinim yoktur. Karşıdakine sevildiğini hissettirmek bu aşamada yeterli olacaktır. Vücutta aşık olunan kişinin ismini taşıyacak olan bir dövme yaptırmak; ileride pişman olunacak kararlardan biridir.

İşleri Ertelemek

Genel olarak pek çok kişi sevdiği ile görüşebilmek adına bitirmesi gereken işleri erteliyor ya da sabahlara kadar konuşabilmek için uykusuz kalıp ertesi gün işe ya da okula yorgun gitmek ne yazık ki aşka herhangi bir yararı olmayan durumlardır.

aşk

aşk

Devamlı Onun İsteklerini Yerine Getirmek

Herkes sevdiği insanı mutlu görmek ister. Bunun için yapılacak olan her şeyi karşı tarafa endekslemek ise ne yazık ki doğru bir davranış değil.

Arkadaşlardan Uzaklaşmak

Özellikle ilişkinin ilk dönemlerinde pek çok kişi zamanını sevdiği insan ile beraber geçirmek ister. Bu aşamada arkadaşları ihmal etmek normal iken ilerleyen zaman dilimi içerisinde tüm arkadaşlardan kopmak, kişiyi karşı tarafa bağımlı hale getirecektir.

11

Yanıt Yok

Cevap Yazın