su içmek

Alkali Su ile Zayıflayın

Diyet yaparken diyetin boşa gitmemesi için bazı kurallara dikkat edilmesi gerekir. Alkali içerikli sular kalıcı kilo vermenizi sağladığı gibi vücuttan toksinlerin atılmasına da yardımcı oluyor. Diyet sırasında içilen suyun niteliği çok önemli olduğu için mutlaka diyetiniz sırasında alkali su içmeye özen gösterin.

su

su

Alkali Su Nasıl Hazırlanır?

Alkali su için iki litre hazır suya ve 1 tatlı kaşığı karbonata ihtiyacınız var. İki litre suyun içine bir tatlı kaşığı karbonatı ekleyin ve 10 dakika bekleyin. Gün içinde hazırladığınız sudan devamlı için. Alkali su, hücrelere daha hızlı nüfus eder ve kilo vermeyi de hızlandırır.

Karbonat yerine limon dilimleri de kullanabilirsiniz. İki litre suyun içine limon dilimleri koyun. Bir limonu sekize bölün ve suyun içine geceden koyun. Sabaha alkali suyunuz hazır olur. Diyet sırasında alkali suya ağırlık verirseniz, kilolarınızın daha hızlı gittiğini görürsünüz.

su içmek

su içmek

Alkali su kilo verdirdiği gibi cildinizi de her zaman nemli tutar. Yaz ve kış ayında mutlaka alkali su içmeye çalışın. Kış ayında özellikle kilo veremeyenler için iyi bir çözüm kaynağıdır. Hazırladığınız alkali su ile yeşil çay ya da diğer bitkisel çaylarınızı da yapabilir ve kilonuzu daha çok kontrol altına alabilirsiniz. Spor yapamamaktan şikayetçi olanların özellikle diyetlerine alkali su eklenmesi tavsiye edilir. Hücreleri yenilediği gibi ödem attırıcı etkisiyle kilo vermeniz de kolaylaşır.

9

Yanıt Yok

Cevap Yazın