Plastik Enjeksiyon Kalıp Fiyatları 

Plastik Enjeksiyon Kalıp Fiyatları 

Berk Zamak Döküm ve plastik enjeksiyon kalıp fiyatları son derece ekonomik olarak satılmaktadır. Siz de bu ürünü yakından tanıyabilirsiniz.

Plastik enjeksiyon kalıp fiyatları konusunda ekonomik teklifler sunan Berk Zamak ile yüksek hassasiyet ve önemli estetik gereksinimlerle termoplastik parçaların üretimi için plastik malzemeler için enjeksiyon kalıplarının tasarımı yapılıyor.

Tutarlı üretim ihtiyaçlarını karşılamak için çok gözlü kalıplar ve aynı zamanda ürünler ve küçük miktarlarda modüler kalıp tutucular üretiliyor. Plastik enjeksiyon kalıplamada, termoplastik polimerler yeterince dövülebilir olacak şekilde eritilir. Bu noktada kalıp boşluğuna basınç altında enjekte edilirler. Katılaştıktan sonra nihai ürün elde edilir.

Enjeksiyon Kalıplar Hakkında Merak Edilenler

Berk Zamak’ın en önemli özelliği, birkaç düzine parçanın üretimi için bile çok karmaşık parçalar elde etmek için plastik malzemeler için hassas kalıpların üretiminde yatmaktadır.

Elektrik, otomotiv, elektronik ve elektromekanik, medikal, konut ve kapı otomasyonu, aydınlatma mühendisliği vb. sektörlerde faaliyet gösteren firmalara tedarik edilen plastik malzemelerin kalıplanması için üç model kalıp bulunmaktadır. Plastik enjeksiyon kalıp fiyatları açısından da ekonomiktir.

İstek üzerine, ihtiyaçlarınıza göre çeşitli şekillerde yapılabilen küçük seriler için pilot kalıplar veya kalıplar yapılabilir. Alüminyum kalıplar, birkaç düzine parçalık partiler için ideal temperli çelikten kalıplardan üretilmiştir.

Enjeksiyon Kalıplama Nedir?

Enjeksiyon kalıplama, çok sayıda parçanın seri üretimi için kullanılan bir teknolojidir. Sürecin kalbi, karmaşıklığına bağlı olarak, büyük zaman ve para kaynakları gerektiren, hassas bir ekipman olan kalıptır.

Yapılacak parça sayısı çok fazla olduğunda, milyonlarca döngü süresini garanti eden çelik kalıplar kullanılır. Bu değer birkaç on binlere düşerse, alüminyum kalıplar ilginç bir alternatif haline gelir. Daha düşük bir maliyete ek olarak, ikincisi, aylar yerine teslim süresi olan çelik ekipmandan daha kısa inşaat süreleri (2-6 hafta) gerektirir. Bu durumlarda, 3D baskı, eserleri doğrudan üretmek için veya daha yeni bir eğilime göre, enjeksiyon kalıp fonksiyonel prototipleri için kullanılacak kalıbı oluşturmak için kullanılabilir.

Kısacası plastik enjeksiyon kalıp fiyatları konusunda uygun teklifler almak ve diğer ürün çeşitlerini incelemek istediğinizde https://www.berkzamakdokum.com/plastik-kalip Berk Zamak ürünlerini tercih edebilirsiniz.

9

Yanıt Yok

Cevap Yazın