Narlıdere Halı Yıkama

Narlıdere Halı Yıkama

Narlıdere halı yıkama hizmetiyle Beşerler Halı Yıkama ile birçok temizlik işini zamanında yaptırabilir, adresinizden alım gerçekleştirebilirsiniz.

Narlıdere halı yıkama hizmetinden yararlanmak istediğinizde Beşerler size destek olacak firmalardan biridir. Makineli yıkama, elde yıkamadan daha hijyeniktir. Bu yüzden temizlik için ilk seçenektir.

Makinelerin sürekli teknolojik yenilenmesi, personelin profesyonelliği ve sürekli güncellenen hazırlığı ve profesyonel endüstriyel halı yıkama için otuz yıllık yetkinliği, her tür halının yıkanmasını garanti eder. Antik ve modern halılar, doğu halıları, İran halıları, yün, uzun tüylü yün kilimler, pamuklu kilimler, akrilik kilimler güvenilir ellere teslim oluyor.

Doğru ve Güvenilir Hizmet

Geniş metrekareli bir alanda, çeşitli bölümlere ayrılmış Narlıdere halı yıkama hizmeti profesyonel bir personel kadrosuyla hizmet veriyor. Kilim yıkama, yorgan yıkama, deri koltuk yıkama, kurutma bölümleri ve depolama depoları, teknisyenler ve kalifiye işçilerle yüzlerce parçanın işlenmesine izin veriyor.

Beşerler Halı Yıkama halının temizlenmesi ve yıkanması ve nihai restorasyonu, saçaklama, yani İran halılarının saçaklarının restorasyonu ve temizlenmesi, güve yenmiş kumaşların kenar ve restorasyonunu ve elbette tüm tamamlayıcı hizmetleri içeren eksiksiz hizmet, evden teslim alma ve teslimat gibi çok sayıda hizmeti de veriyor.

İşlemin başlangıcında, daha fazla toz azaltımının yanı sıra fırçaların ipliğin kendisi üzerinde etkili bir yıkama hareketi sağlamak için halı asil tarafı aşağı bakacak şekilde tanıtılır. Önce tozu alınır, sonra yıkanır sonra da kurutularak tarafınıza teslim edilir.

Endüstriyel Yıkama Çözümleri

Endüstriyel çamaşırhane sektöründe lider olan firma; çamaşırhanelere, otellere, ofislere, şirketlere, bireylere ve halıyı tüm biçimleriyle, kalitesiyle ve yüksek temizlik ve bakım standartlarıyla seven tüm insanlara sunabiliyoruz.

Yarı otomatik işlemlerle çalışırlar ve her türlü halıyı yıkamaya uygun özel deterjanlar kullanarak çok özverili veya enerjik hareketlerle halıları yıkarlar. Her türlü halıyı derinlemesine temizleyerek orijinal haline geri getirirler. Halıların geleneksel olarak suyla yıkanması, kuru yıkamaya kıyasla kesinlikle en ekolojik ve sağlıklı yoldur. Kalıcı ve çok daha kapsamlı bir temizliği garanti eden https://www.beserlerhaliyikama.com/narlidere-hali-yikama  hizmeti kısa sürede yapılarak adrese teslim edilecektir.

10