Balık Burcu Neden Susar

Balık Burcu Neden Susar

Günümüzde gelişen teknoloji ve modern dünyamızla beraber Astroloji hayranlığı giderek artıyor. Birçok insan, ilişki uyumunu doğum haritası çıkararak bulmaya çalışırken bir kısmı da partnerlerinden sırf sevmediği bir burç özelliği taşıyor diye uzaklaşabiliyor. Durum bu kadar aktif bir hal almışken Astroloji dünyasının en hayalperest, en aşık ve fark ettirmese de oldukça kurnaz bir burcu olan Balık’ın popüler bir özelliği göze çarpıyor.

Kimdir bu Balık burcu?

Zodyak’ta her burcun erkeğinin de kadınının da hayatına en az bir kez girmiş, su grubumuzun en sakin gözüken ama bir o kadar da duygusal manipülasyon uygulayan burcu olan Balık birçok özelliğe sahiptir ancak bir özelliği mevcuttur ki herkes ondan almıştır dersini: suskunluk. Balık burçları akla geldiğinde kendileri en dingin, neşeli, düşperest hallerini de beraberinde getirirler. Bunun nedeni Balık burcunun dış dünyaya kendini bu kadar mutlu yansıtmasıdır. İçinde öyle tezatlıklar, öyle köşe kapmacalar oynar ki bu burç insanları; ne kendileri tam mutlu olabilirler ne de insanlar onları yüzde yüz anlayabilir. Çoğu zaman fazla konuşkan olan Balıklar adeta bir mutluluk kaynağı gibi çevrelerine de bunu hissettirirler.

Balık burcu susarsa neden susar?

  Astroloji evreninin sevinç köşesi olan balık burcu insanı tüm bu pozitif enerjiye rağmen bir gün susuyorsa eğer, tehlike çanları çalmaktadır. Tüm iyiliğini ve sevgisini hem partnerine hem ailesi ve arkadaşlarına yaymaktan asla yorulmayan Balıkları susturacak bir şey olduysa, herkese yerini bildirmek isteyeceklerdir. Kibarlıklarından ve naif yapılarından asla ödün vermeyerek de olsa bu suskunluğun içine bir sürü kavram sığdırırlar. Onlar diğer burçlar gibi yorulduğundan susmaz, kendini açıklayamadığını fark ettiğinde de susmaz. Balıklar her zaman sindirilmiş düşüncelerin ve bekleyerek karar vermenin insanıdırlar. Anlık bir agresyon ile karar almayı sevmeyen bu kararsız burç, işleri olabildiğince zamana yaymak ister. Susmasının nedeni herkese üzüldüğü içinmiş gibi gelse de o kendisini tamamen bir sonraki adımının ne olacağını planlamaya vermiştir. Olayın sıcaklığıyla ani tepki vermekten daima kaçınır ve karşısındakinden de aynı davranışı bekler. Bir yandan yürüttüğü ilişkide soru işareti yaratmamak adına susar, bir yandan da soğukkanlı olmaya çalışırken kendini kontrol etmekte zorlandığından.

Balık burcu sustuğunda nasıl konuşturulur?

Sevgiden ve ilgiden asla sıkılmayacak olan Balık burcu partnerini de konuşturmanın yolları vardır. Balıkların tek istediği mutlak bir güven, sadakat, sınırsız sevgi gösterimi ve hayal ettikleri evrenlerine uygun bir eştir. Onları bu konularda beslediğiniz bir ilişkide size karşı gardını alması da suskunlaşması da zordur. Onun içine kapandığını, sizden uzaklaştığını hissettiğiniz bir anda sebebi ne olursa olsun iletişimin gücünü kullanın. Sakin ve bazenleri oldukça ketum olan Balıklar bile sizin sevginiz ve dozunda ilginiz karşısında, kendilerini size açacaklardır.

5

Yanıt Yok

Cevap Yazın