Tırnaklarda Sonbahar Modası

Tırnaklarda Sonbahar Modası

Sonbaharın gelişi ile birlikte giyim, makyaj derken tırnaklarda moda akımından nasibini aldı. Yeni sonbahar modası içinde yer alan tonlar her daim olduğu gibi sonbaharın dokusuna uygun olan renklerdir. Giyim parçalarınız ile uyumlu olarak değişen tırnak cila renginizde sonbahara yakışan mat ve koyu tonlara yer verebilirsiniz. Mat renkler sonbaharın özüne de yakışan tondur. Fakat mat bir tırnak cilası renginden hoşlanmıyorsanız elbette canlı renkleri de seçebilir ya da parlaklığı artırmak için ekstra parlatıcı cila de kullanabilirsiniz. Nötr renklerin yanı sıra sonbahar ile birlikte mor, koyu gri, lacivert, siyah, bordo, kahverengi gibi tonlar da yer açabilirsiniz.

Sonbaharın Dokunuşu Tırnaklarda Hayat Buluyor

Sonbaharın dokunuşuna sahip olan ojeleri kullanarak giyiminiz ile tam bir uyum yakalamanız mümkün. Sonbahar aylarında daha kahveler, turuncular, siyahlar, grilere yer açarken aynı zamanda beyaz, mavi ve yeşil gibi tonlarda giyiminize eşlik edecek olan tonlardır. Gün içinde tercih edeceğiniz giyim parçalarınıza ya da genel olara gardırobunuzda hâkim olan tonlara göre tırnak cilanızı tercih edebilirsiniz.

Her ne renk oje tercih ederseniz edin her daim kullanacağınız şık ya da farklı bir yüzük seçeneği ile tırnak cilanızın etkisini artırabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda oldukça moda olan eklem yüzük modelleri sonbahar aylarında hem giyiminiz ile uyum yakalamanızı sağlayacak hem de ellerinizi daha güzel gösterecek bir seçenektir.

14

Yanıt Yok

Cevap Yazın