salon perdelesi

Salona Perde Seçimi Nasıl Olmalı?

Perde bir evinin dekorasyonundan belki de en önemli yere sahiptir. Bu yüzden salon perde seçimi oldukça önemli bir husustur. Eğer sizde evinize yeni bir yerde seçim yapmak üzereyseniz bu yazımızı mutlaka okumanız gerekiyor. Salon perde seçiminde dikkat etmemiz gereken bazı hususları sizler için bu yazımızda kısa ve öz bir şekilde anlattık.

salon perdesi

salon perdesi

Perde Seçiminde Dikkat

İlk dikkat etmemiz gereken şey salonunuzun aldığı güneş miktarıdır. Aldığı güneş’e göre ya sadece süt yada güneş ile birlikte tercih yapmalısınız. Eğer içeri görünmüyorsa biz size sadece tül kullanımını önerebiliriz. Oldukça modern ferah ve spor bir görünüm sağlarsınız.

Eğer küçük tavan yüksekliği alçak salonunuz varsa düz renk perde seçmelisiniz. Pencereniz küçük ise duvar rengi ile uyumlu bir perde tercih edersiniz.

salon perdeleri

salon perdeleri

Akıllıca bir hareket yaparsınız ilk önce koltuk ve mobilya satın alın daha sonra perde seçimi yapın. Son olarak isterseniz son zamanların trend tercih olan kontrast renk seçiminden yararlanabilirsiniz.

Stor asılı haldeyken elektrik süpürgesi ile tozunu alabilirsiniz. Son olarak eğer kirada oturuyorsanız önerimiz pratik bir şekilde montaj ve demontaj edebileceğiniz ürünleri seçmeniz olacak.

10

Yanıt Yok

Cevap Yazın